„NAŠIM KRÉDOM JE VAŠE POHODLIE“

Preto sú naše návrhy riešenia stavané tak:

Aby bol Váš domov oázou tepelnej pohody v zime i v lete,
Aby ste sa doma cítili lepšie, než keď dovolenkujete

SPOZNAJTE AC HEATING

RIEŠENIE
pre domácnosť

VIAC

RIEŠENIE
pre polyfunkciu

VIAC

VÝHODY

Štátna
dotácia

Energetická
trieda A3+

Stropné
vykurovanie

Stropné
chladenie

Moderná
technológia

Tepelné čerpadlo AC Heating Convert AW 12

„Od Frig- Productu máme inštalované komplexné riešenie kúrenia, chladenia a ohrevu teplej pitnej vody spolu s tepelným čerpadlom AC Heating Convert AW 12.
Som mimoriadne spokojný so zákazníckou orientáciou a tiež s technickým riešením. Táto firma si od začiatku získala moju dôveru a vloženú dôveru viac ako potvrdila pri realizácii a následnej technickej podpore. Veľmi oceňujem aj komplexné spracovanie agendy týkajúcej sa štátnych dotácií.

Systém chladených a vykurovaných stropov

„So systémom chladených a vykurovaných stropov sme veľmi spokojní. Chladenie sme testovali iba pár dní a to vtedy, keď sme ešte nebývali, ale bolo to super!

Kúrenie cez stropy je fantastické! Je to naozaj príjemný pocit a sme veľmi radi, že sme sa pre tento systém rozhodli.“

Tepelné čerpadlo vzduch-voda
AC Heating Convert AW14-3P

„S jednaním zástupcov Vašej spoločnosti a s prácou Vašich zamestnancov pri montáži sme boli veľmi spokojní. Všetko bolo urobené tak, ako bolo dohodnuté v zmluve.

S tepelným čerpadlom nemáme žiadne problémy ani po roku používania, všetko funguje tak ako má.“

Tepelné čerpadlo vzduch-voda
AC Heating Convert AW14-3P

„ Som spokojný , že som si pre montáž AC HEATING vybral spoločnosť Frig Product s.r.o. S komunikáciou a spoluprácou sme boli veľmi spokojní. Ochotne nám vysvetlili možnosť technického umiestnenia ako aj realizáciu montáže zariadenia. Osobne chcem poďakovať technikovi p. Jaloviarovi ako aj monterom pod vedením p. Németha.

Dnes keď sa schladilo , plno využívame TČ na ohrev vody v ústrednom kúrení a celoročne na ohrev TUV.

Tepelné čerpadlo vzduch-voda
AC Heating Convert

S tepelným čerpadlom AC heating som veľmi spokojný, ale ešte viac so servisom a prístupom k zákazníkovi. Pán Buttko i technici spoločnosti sú mi veľmi pohotoví a reagujú aj vo večerných hodinách, ak niečo potrebujem.

Spoločnosť FRIG- PRODUCT som odporučil aj mojím známym. Ďakujem za všetko!

Tepelné čerpadlo vzduch-voda
AC Heating Convert AW 19-3P

„Som veľmi spokojný s prístupom spoločnosti od návrhu riešenia až po realizáciu, pričom s využitím dotácie som získal systém kúrenia s bivalentne zapojením novým systémom. V kombinácii so slnečným zdrojom elektrickej energie a veľkým zásobníkom TÚV sú doposiaľ náklady porovnateľné s doterajším spôsobom kúrenia drevom a drevenými briketami avšak s neporovnateľným komfortom. Verím že ma systém nesklame a bude slúžiť nie len počas nadštandardnej záručnej doby 7 rokov ale aj minimálne ďalšie desaťročie bez poruchy!“

Tepelné čerpadlo vzduch-voda
AC Heating Convert AW 12

„Tepelné čerpadlo využívam na prípravu TPV, vykurovanie a chladenie prostredníctvom systému chladených a vykurovaných stropov. Sami sme boli prekvapení, ako dobre tento systém funguje, v lete i v zime si v dome užívame absolútny tepelný komfort. Komunikáciu s obchodným oddelením i celkový priebeh inštalácie hodnotím na 1- ku, vybavili nám aj štátnu dotáciu. Sme veľmi spokojní, preto túto spoločnosť odporúčame aj našim známym!“

Systém chladených a vykurovaných stropov

„Veľmi oceňujem slovenskú firmu, ktorá dokáže poskytnúť poradenstvo aj realizáciu celého portfólia služieb súvisiacich s kúrením, chladením, vetraním a tepelnými čerpadlami, ktoré v našom dome navrhli a inštalovali. Ich inovatívny, sadrokartónový systém stropného chladenia, je cenovo oveľa dostupnejší ako riešenia iných firiem pre suchý systém. Vďaka tejto kombinácii máme príjemnú klímu v dome počas celého roka pri nízkych prevádzkových nákladoch.“

Cenová ponuka

Upresnite nám Vaše požiadavky a my Vám pripravíme riešenie na mieru.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov